Marloth Park, Mpumalanga, Sydafrika
522 kr
Billigast pris
per natt
Till centrum | 2,2 km |
---|
Incheckningstid | 14:00 |
---|---|
Utcheckningstid | 10:00 |
Internet | Gratis WiFi |
Betalning & avbokning | Regler varierar beroende på rumstyp och leverantör. |
Allmänt |
|
---|---|
Aktiviteter |
|
Tjänster |
|
Den här lyxiga semesterstugan/villan ligger i Kruger nationalpark och är ett perfekt val för en naturskön vistelse. Populära faciliteter såsom utomhuspool och bubbelpool garanterar en njutbar vistelse i Marloth Park.
Grand Kruger Lodge and Spa ligger i Marloth Park med endast en 35-minuters biltur från Malelane Airport, de har även utomhuspool. Det är en perfekt bas för de som vill vara omgivna av natur, med Kruger nationalpark på bara några minuter bort.
Kruger Wielewaal Restcamp ligger i Marloth Park och erbjuder , 3-stjärniga boenden, liksom utomhuspool. Det är en utmärkt utgångspunkt för de som vill vara omgivna av natur, med Kruger nationalpark på bara några minuter bort.
Ja, Tusk Bush Lodge erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.
Tusk Bush Lodge har en vanlig incheckningstid efter 14:00 och utcheckningstid före 10:00.
Det finns en restaurang på plats. Kontakta Tusk Bush Lodge för öppettider och information om när de sista beställningarna tas emot.
Det finns tvättservice på Tusk Bush Lodge som kan användas av gästerna.