Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Hotell
3 stjärnor
mån 3/8
-
tis 4/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
1 332 kr
/Billigaste Pris per natt
Leverantör
Per natt totalt
1 332 kr
1 585 kr
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Zagori/Arkefthos Mountain Hotel och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 27 juli 2026.
mån 3/8
-
tis 4/8
Typ av boende
Bokningslänk
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 27 juli 2026.
Detta hotell erbjuder gäster spatjänster, conciergetjänster och en trädgård. Dessutom erbjuds gratis kontinental frukost, gratis wi-fi i allmänna utrymmen och avgiftsfri parkering. Gäster får även til...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+30 695 511 7823
Licensnummer: 0622Κ013Α0007201

Förmåner och bekvämligheter på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel
  • Bar/lounge
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Mötesrum
  • Internet
  • Tvättstuga

Allmänt

  • Elektrisk vattenkokare
  • Hela enheten ligger på bottenvåningen
  • Terrass/uteplats
  • Kassaskåp
  • Brandsläckare
  • Vardagsrum
  • Tvättstuga
  • Flat-screen TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Rumservice
  • Trägolv eller parkettgolv
  • Värme
  • Tofflor
  • Förstahjälpenlåda
  • Kafeteria
  • Uttag nära sängen
  • Rökning förbjuden
  • Balkong
  • Ljudisolerade rum
  • Badkar
  • Ljudisolering
  • Bar/lounge
  • Kassaskåp för laptop
  • Expressutcheckning
  • Kroppstvål
  • Gatuparkering
  • Hårfön
  • Myggnät
  • Bergsutsikt
  • Luftkonditionering
  • Kylskåp
  • Toalett
  • Kassaskåp
  • Gratis parkering
  • Övre våningar nås via trappor
  • Skrivbord
  • Privat badrum
  • Walk-in-dusch
  • Trädgård
  • Garderob eller klädkammare
  • Privat ingång
  • Förvaring
  • DVD-spelare

Aktiviteter

  • Vandring
  • Sällskapsspel/pussel
  • Spelrum
  • Hästridning
  • Lekplats

Tjänster

  • Daglig städning
  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Mötesrum
  • Utflyktsdisk
  • Nyckelåtkomst
  • Flygbuss (tilläggsavgift)
Visa alla 55 bekvämligheter

Recensioner av Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 294 recensioner av Zagori/Arkefthos Mountain Hotel. Uppgifterna uppdaterades senast 27 juli 2026.
9,7
Fantastiskt294 verifierade omdömen
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Upptäck andra boenden i Papingo som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Zagori/Arkefthos Mountain Hotel. Totalt finns det 34 hotell för resenärer i Papingo. Prisuppgifterna uppdaterades senast 27 juli 2026.

Utforska Papingo

Zagori/Arkefthos Mountain Hotel ligger vid Megalo Papigko i -området kring Papingo. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 27 juli 2026.

Närmsta flygplatserna

Vanliga frågor när du bokar med Zagori/Arkefthos Mountain Hotel

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 27 juli 2026.

  • Vad är telefonnumret till Zagori/Arkefthos Mountain Hotel?

    Det bästa sättet att kontakta Zagori/Arkefthos Mountain Hotel är genom att ringa +30 695 511 7823.

  • Har Zagori/Arkefthos Mountain Hotel Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Zagori/Arkefthos Mountain Hotel erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel?

    Utcheckningstiden på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel är 11:00, men sen utcheckning kan ordnas vid överenskommelse i förväg med hotellets reception.

  • Hur mycket kostar det att bo på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel, Papingo?

    Ett bra erbjudande på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel ligger just nu mellan 939 kr och 1 144 kr per natt. Priserna ändras baserat på datum och typ av rum, så ange dina preferenser i formuläret ovan för att se de bästa erbjudanden som finns tillgängliga just nu.

  • Finns det tvättservice på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel?

    Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Zagori/Arkefthos Mountain Hotel.

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Zagori/Arkefthos Mountain Hotel