Hotell

Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

3 stjärnor
8,0
Utmärkt
baserat på 2150 omdömen
2 150 verifierade omdömen
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

lör 31/10
-
sön 1/11
Typ av boende
Bokningslänk
Queensize-rum, 1 queen size-säng
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 1 dubbelsäng
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Förstaklass, okänd sängtyp
Förstaklass, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.

Om Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana är ett hotell där gäster erbjuds tillgång till en restaurang, en bastu och parkering. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Gäster får äve...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+81 853 253 300
Licensnummer: 指令出保第1936号の2

Förmåner och bekvämligheter på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

  • Restaurang
  • Gratis WiFi
  • Flat-screen TV
  • TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Internet
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Tvättstuga
  • Hårfön
  • Reception dygnet runt

Allmänt

  • Fönster
  • Elektrisk vattenkokare
  • Radio
  • Rökfria rum tillgängliga
  • Handikappvänligt
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Kudde med fjäderstoppning
  • Brandsläckare
  • Tvättstuga
  • Hiss
  • Flat-screen TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Dusch
  • Tillgänglig parkering
  • Tofflor
  • Uttag nära sängen
  • Bäddsoffa
  • Väckarklocka
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Ljudisolerade rum
  • Badkar
  • Ljudisolering
  • Restaurang
  • Bidé
  • Kroppstvål
  • Hårfön
  • Telefon
  • Vattenkokare
  • Heltäckningsmatta
  • Luftkonditionering
  • Kylskåp
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Bastu
  • Tandborste
  • Stadsutsikt
  • Byxpress
  • Papperskorgar
  • Torktumlare
  • TV
  • Övre våningar nås med hiss
  • Parkering (tilläggsavgift)
  • Balsam
  • Skrivbord
  • Försäljningsautomat (drycker)
  • Privat badrum
  • Reception dygnet runt
  • Rökningsområden
  • Förvaring
  • Privat parkering

Aktiviteter

  • Offentligt bad

Tjänster

  • Väckningsservice
  • Daglig städning
  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Nyckelåtkomst
  • Säkerhetsvakt dygnet runt
Visa alla 62 bekvämligheter

Recensioner av Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

8,0
Utomordentligt2 150 verifierade omdömen
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

Utforska Izumo

Mest populära landmärken

12 min körtid

12,7 km

12 min körtid

12,6 km

12 min körtid

12,9 km

12 min körtid

12,7 km

12 min körtid

12,6 km

12 min körtid

12,9 km

Närmsta flygplatserna

15 min körtid

14,3 km

15 min körtid

14,3 km

Vanliga frågor när du bokar med Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana

  • Hur nära ligger Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana den närmsta flygplatsen, Izumo flygplats?

    Med ett avstånd på endast 21 km ligger den förväntade körtiden från den närmsta flygplatsen, Izumo flygplats, till Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana på 0 tim 16 min. Den beräknade körtiden beror på hur mycket trafik det är i de omkringliggande områdena. Särskilt i stadsområden.

  • Vad är telefonnumret till Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana?

    Du kan nå receptionen på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana på +81 853 253 300.

  • Har Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana?

    Utcheckningstiden på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana är 11:00. Sen utcheckning kan finnas arrangeras, men måste avtalas med hotellet.

  • Hur mycket kostar det att bo på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana, Izumo?

    Det bästa genomsnittliga priset per natt som nyligen hittats är 522 kr för ett rum på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana, med genomsnittliga erbjudanden på omkring 1 047 kr per natt. Ange dina datum i formuläret ovan för att se aktuella priser.

  • Finns det en restaurang på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana?

    Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana har en restaurang.

  • Finns det tvättservice på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana?

    Ja, det finns vanligtvis tvättservice på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana, Izumo.

  • Erbjuder Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana handikappanpassade rum?

    Ja, Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana erbjuder handikappanpassade rum för gäster som behöver det. Se till att kontrollera de erbjudanden som finns på HotelsCombined för den senaste tillgängligheten.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana?

    För bästa chans att spara pengar på din Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana-bokning, överväg att bo i januari, när priserna vanligtvis är som lägst (635 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Green Rich Hotel Izumo Artificial Hot Spring Futamata Yunohana