Guest Accommodation Bakic

Värdshus
3 stjärnor
sön 6/9
-
mån 7/9
2 gäster, 1 rum
Leverantör
Leverantör för Guest Accommodation Bakic
Leverantör för Guest Accommodation Bakic
Leverantör för Guest Accommodation Bakic
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Guest Accommodation Bakic

sön 6/9
-
mån 7/9

Om Guest Accommodation Bakic

Guest Accommodation Bakic har 3-stjärnigt boende i Kolašin. Här finns även gratis trådlöst internet på allmänna platser, bagageförvaring och lekplats.

Gäster är välkomna att koppla av i detta g...

Bra att veta

Incheckningstid14:00
Utcheckningstid12:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+382 6724 9260

Förmåner och bekvämligheter på Guest Accommodation Bakic

  • Gratis WiFi
  • Flygbuss
  • Hårfön
  • Kylskåp
  • Rökningsområden
  • Förvaring
  • Lekplats

Allmänt

  • Kylskåp
  • Rökningsområden
  • Hårfön
  • Förvaring

Aktiviteter

  • Lekplats

Tjänster

  • Flygbuss
Visa alla 6 bekvämligheter

Recensioner av Guest Accommodation Bakic

9,3
Fantastiskt344 verifierade omdömen
9,2Par
9,4Ensamresande
9,3Vänner
9,3Familjer
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Guest Accommodation Bakic

Utforska Kolasin

Mest populära landmärken

32 min körtid

20,2 km

32 min körtid

20,2 km

Närmsta flygplatserna

Vanliga frågor när du bokar med Guest Accommodation Bakic

  • Vad är telefonnumret till Guest Accommodation Bakic?

    Ring +382 6724 9260 för att få hjälp med din bokning på Guest Accommodation Bakic.

  • Har Guest Accommodation Bakic Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Guest Accommodation Bakic erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Guest Accommodation Bakic?

    12:00. Om du behöver checka ut senare rekommenderar vi att du förhör dig om detta med receptionen så snart som möjligt. Incheckningstiden är 14:00.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Guest Accommodation Bakic?

    För bästa chans att spara pengar på din Guest Accommodation Bakic-bokning, överväg att bo i december, när priserna vanligtvis är som lägst (922 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Guest Accommodation Bakic