Hotel Levi Panorama

Hotell
4 stjärnor
fre 31/7
-
lör 1/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
1 002 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Hotel Levi Panorama

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Hotel Levi Panorama och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 24 juli 2026.
fre 31/7
-
lör 1/8
Typ av boende
Bokningslänk
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, 1 enkelsäng
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 1 enkelsäng
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Hotel Levi Panorama

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Hotel Levi Panorama så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 24 juli 2026.
Gäster på Hotel Levi Panorama med ski-in/ski-out kan njuta av en drink i baren/loungen och avkoppling med bastu. Handdukarna byts på begäran Hotel Levi Panorama erbjuder 170 rum med minibar och värdef...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+358 163 363 000

Förmåner och bekvämligheter på Hotel Levi Panorama

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Hotel Levi Panorama
  • Träningslokal
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Café
  • Affärscentrum
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • TV

Saker att göra

  • Presentbutik
  • Cykeluthyrning
  • Fiske
  • Golf
  • Cykling
  • Skidåkning
  • Hästridning
  • Nära pisten
  • Vandring
  • Slädåkning
  • Affärer
  • Snowboard
  • Snöskoteråkning

Grundläggande bekvämligheter

  • Mobil hotspot-enhet
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Brandsläckare
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Gratis WiFi
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Schampo
  • Kroppstvål
  • Papperskorgar
  • Balsam

Restauranger

  • Elektrisk vattenkokare
  • Dietspecifika menyer (vid begäran)
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Café
  • Minibar
  • Mikrovågsugn
  • Kafeteria
  • Frukost på rummet
  • Vattenkokare
  • Kylskåp

Allmänt

  • Familjerum
  • Trägolv eller parkettgolv
  • Utsikt över innergården
  • Sammanlänkade rum tillgängliga
  • Skidförvaring
  • Förvaring
  • Vardagsrum
  • Tofflor
  • Bäddsoffa
  • Ljudisolering
  • Telefon

Tjänster och bekvämligheter

  • Affärscentrum
  • Väckningsservice
  • Valutaväxling på plats
  • Mötesrum
  • Rumservice
  • Uthyrning av skidutrustning (på plats)
  • Försäljning av liftkort
  • Nyckelkortsåtkomst
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp

Tillgänglighet och lämplighet

  • Rökning förbjuden
  • Lägre badrumsvask
  • Fjäderfri kudde
  • Husdjur får medtagas vid förfrågan. Kostnader kan tillkomma.
  • Handikappvänligt
  • Hiss
  • Toalett med stödhandtag
  • Övre våningar nås med hiss

Badrum

  • Hårfön
  • Morgonrock
  • Privat badrum
  • Dusch
  • Ytterligare toalett
  • Badkar
  • Toalett
  • Toalettpapper

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Förstahjälpenlåda
  • Kassaskåp

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Böcker
  • TV

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Strykservice
  • Strykjärn och strykbräda
  • Torktumlare

Sovrum

  • Uttag nära sängen
  • Väckarklocka
  • Bäddsoffa
  • Garderob eller klädkammare

Familjevänligt

  • Barnsängar tillgängliga
  • Barnmåltider
  • Inomhus lekområde
  • Lekplats

Pool och spa

  • Spa
  • Bubbelpool
  • Bastu

Parkering och transport

  • Parkering
  • Flygbuss (tilläggsavgift)
  • Privat parkering

Utomhus

  • Terrass/uteplats
  • Balkong

Arbetsyta

  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Skrivbord

Fitness

  • Träningslokal

Recensioner av Hotel Levi Panorama

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Hotel Levi Panorama för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 1 925 recensioner av Hotel Levi Panorama. Uppgifterna uppdaterades senast 24 juli 2026.
9,0
Fantastiskt
1925 verifierade omdömen
Fantastiskt
1201
Utomordentligt
390
Bra
191
Okej
67
Till belåtenhet
33
Mediokert
20
Dåligt
23
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Hotell som påminner om Hotel Levi Panorama

Upptäck andra boenden i Sirkka som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Hotel Levi Panorama. Totalt finns det 284 hotell för resenärer i Sirkka. Prisuppgifterna uppdaterades senast 24 juli 2026.

Utforska Sirkka

Hotel Levi Panorama ligger vid Tunturitie 205 i -området kring Sirkka. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 24 juli 2026.
Här ligger Hotel Levi Panorama: Tunturitie 205

Mest populära landmärken

  • Levi Ski Resort0.5 km
  • Levi Tourist Office0.9 km

Vanliga frågor när du bokar med Hotel Levi Panorama

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Hotel Levi Panorama. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 24 juli 2026.

  • Är priserna för Hotel Levi Panorama jämförbara med 4-stjärniga hotell i Sirkka?

    Priset per natt på Hotel Levi Panorama är generellt 21 % billigare än genomsnittet för ett 4-stjärnigt hotell i Sirkka. När du bor på Hotel Levi Panorama kan du förvänta dig få betala omkring 987 kr/natt, vilket anses vara ett bra erbjudande i Sirkka för ett 4-stjärnigt hotell.

  • Hur nära ligger Hotel Levi Panorama den närmsta flygplatsen, Kittilä flygplats?

    Med ett avstånd på 17,6 km mellan Hotel Levi Panorama och den närmsta flygplatsen Kittilä flygplats, tar körningen typiskt sett 0 tim 13 min beroende på trafiken. Var noga med att kontrollera trafikutvecklingen nära hotellet och flygplatsen eftersom vissa områden upplever högre trafikvolym än andra och kan göra din förväntade restid längre.

  • Kan Hotel Levi Panorama ses som djurvänligt?

    Hotellgäster på Hotel Levi Panorama tillåts ta med de flesta husdjur, så som katter och hundar. Om du har en annan typ av husdjur rekommenderas det att du kontaktar receptionen.

  • Vad är telefonnumret till Hotel Levi Panorama?

    Om du har frågor eller funderingar om din vistelse kan du ringa +358 163 363 000 för att prata med en receptionist på Hotel Levi Panorama.

  • Har Hotel Levi Panorama Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Hotel Levi Panorama erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Finns det ett gym eller fitness-center tillgängligt på Hotel Levi Panorama?

    Ja, Hotel Levi Panorama har ett fitness-center tillgängligt för gäster under deras vistelse.

  • Vilken är utcheckningstiden på Hotel Levi Panorama?

    Hotel Levi Panorama har en vanlig incheckningstid efter 15:00 och utcheckningstid före 11:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Hotel Levi Panorama, Sirkka?

    Rumspriserna på Hotel Levi Panorama beror på datum, typ av rum och tillgänglighet. Det genomsnittliga priset låg nyligen på 987 kr/natt, med de bästa erbjudandena på så lite som 876 kr/natt. För att se aktuella erbjudanden kan du ange dina datum i formuläret ovan .

  • Finns det en restaurang på Hotel Levi Panorama?

    Ja – Hotel Levi Panorama har en restaurang. För den som vill ta en drink på boendet finns det en bar.

  • Finns det tvättservice på Hotel Levi Panorama?

    Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Hotel Levi Panorama. Du behöver inte heller packa ner ett resestrykjärn då boendet har ett du kan använda.

  • Erbjuder Hotel Levi Panorama handikappanpassade rum?

    Ja, Hotel Levi Panorama erbjuder handikappanpassade rum för gäster som behöver det. Se till att kontrollera de erbjudanden som finns på HotelsCombined för den senaste tillgängligheten.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Hotel Levi Panorama?

    Överväg att checka in på Hotel Levi Panorama den måndag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 1 020 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Hotel Levi Panorama