Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Hotell
4 stjärnor
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 24 juli 2026.
fre 31/7
-
lör 1/8
Superior-rum, okänd sängtyp
1 274 kr
per natt med moms
Superior-rum, okänd sängtyp
1 339 kr
per natt med moms
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 24 juli 2026.
Detta hotell är en rökfri anläggning som erbjuder gäster 2 restauranger, ett fullständigt spa och en inomhuspool. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Här finns dessutom bland annat ett fitnesscenter,...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid12:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+34 956 681 236

Förmåner och bekvämligheter på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals
  • Snorkling
  • Utomhuspool
  • Inomhuspool
  • Träningslokal
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Affärscentrum
  • Wifi tillgängligt i alla områden

Grundläggande bekvämligheter

  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Fläkt
  • Brandsläckare
  • Gratis toalettartiklar
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Luftkonditionering
  • Gratis WiFi
  • Schampo
  • Adapter
  • Kroppstvål
  • Papperskorgar
  • Balsam

Saker att göra

  • Valskådning
  • Eco-turism
  • Tillgång till strand
  • Cykeluthyrning
  • Cykling
  • Scubadykning
  • Dykning
  • Snorkling
  • Kvällsunderhållning
  • Hästridning
  • Vindsurfning
  • Vandring

Badrum

  • Hårfön
  • Utomhusbad
  • Morgonrock
  • Privat badrum
  • Dusch
  • Badmössa
  • Badkar
  • Bidé
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Tandborste

Pool och spa

  • Uppvärmd pool
  • Infinity pool
  • Spa
  • Inomhuspool
  • Utomhuspool
  • Poolhanddukar
  • Pool med utsikt
  • Takpool
  • Massage
  • Poolbar

Tjänster och bekvämligheter

  • Affärscentrum
  • Biluthyrning
  • Mötesrum
  • Rumservice
  • Utflyktsdisk
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp

Restauranger

  • Dietspecifika menyer (vid begäran)
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Minibar
  • Kafeteria
  • Kylskåp

Allmänt

  • Sammanlänkade rum tillgängliga
  • Förvaring
  • Tofflor
  • Bäddsoffa
  • Solarium
  • Ljudisolerade rum

Tillgänglighet och lämplighet

  • Rökning förbjuden
  • Fjäderfri kudde
  • Handikappvänligt
  • Hiss
  • Tillgänglig parkering

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Strykservice
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Byxpress
  • Strykjärn och strykbräda

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Säkerhetsvakt dygnet runt
  • Förstahjälpenlåda
  • Kassaskåp

Utomhus

  • Trädgård
  • Terrass/uteplats
  • Strandstolar

Sovrum

  • Uttag nära sängen
  • Bäddsoffa
  • Garderob eller klädkammare

Familjevänligt

  • Barnsängar tillgängliga
  • Barnpool
  • Barnmåltider

Parkering och transport

  • Parkering
  • Privat parkering

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Delat lounge/TV-område

Arbetsyta

  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Skrivbord

Fitness

  • Träningslokal

Recensioner av Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 3 434 recensioner av Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals. Uppgifterna uppdaterades senast 24 juli 2026.
8,9
Utomordentligt
3434 verifierade omdömen
Fantastiskt
2030
Utomordentligt
729
Bra
373
Okej
117
Till belåtenhet
90
Mediokert
39
Dåligt
56
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Hotell som påminner om Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Upptäck andra boenden i Tarifa som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals. Totalt finns det 1 212 hotell för resenärer i Tarifa. Prisuppgifterna uppdaterades senast 24 juli 2026.

Utforska Tarifa

Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals ligger vid Playa de Los Lances, Calle Mar Adriatico 38 i -området kring Tarifa. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 24 juli 2026.
Här ligger Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals: Playa de Los Lances, Calle Mar Adriatico 38

Mest populära landmärken

  • Castle de Guzman El Bueno1.8 km
  • Santa Catalina Castle1.8 km
  • Playa de los Lances1.9 km
  • Punta Tarifa2.3 km
  • Playa de Valdevaqueros7.5 km
  • Archaeological Ensemble of Baelo Claudia16.3 km

Vanliga frågor när du bokar med Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 24 juli 2026.

  • Finns det en pool på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Ja. Många av de som besöker Tarifa letar efter ett hotell med pool. Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals har en pool på plats som gäster kan använda, men tänk på att hotell ofta har riktlinjer för användning av poolen.

  • Vad är telefonnumret till Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Det bästa sättet att kontakta Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals är genom att ringa +34 956 681 236.

  • Har Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Finns det ett gym eller fitness-center tillgängligt på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals har ett gym på plats. Gymmet är endast öppet för hotellets gäster och öppettiderna och reglerna kan avsevärt skilja sig från hotell till hotell. Det rekommenderas att du kontaktar receptionen om du har frågor.

  • Vilken är utcheckningstiden på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    12:00. Om du behöver checka ut senare rekommenderar vi att du förhör dig om detta med receptionen så snart som möjligt. Incheckningstiden är 15:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals, Tarifa?

    Priserna för Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals varierar beroende på när du planerar att bo där och vilket typ av rum du väljer. Det genomsnittliga rumspriset per natt ligger i genomsnitt på omkring 2 121 kr, även om vissa användare har funnit priser så låga som 669 kr. Om du vill se priserna för din vistelse kan du ange dina datum i formuläret ovan .

  • Finns det en restaurang på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals har en restaurang. Detta hotel har även en bar.

  • Finns det tvättservice på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals. På detta boende finns det även strykjärn och strykbrädor som gästerna kan använda.

  • Erbjuder Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals handikappanpassade rum?

    Ja, Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals erbjuder handikappanpassade rum för gäster som behöver det. Se till att kontrollera de erbjudanden som finns på HotelsCombined för den senaste tillgängligheten.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    För bästa chans att spara pengar på din Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals-bokning, överväg att bo i december, när priserna vanligtvis är som lägst (1 138 kr).

  • Finns det några andra Radisson Individuals-hotell i Tarifa?

    Totalt finns det 1 plats i Tarifa. Den mest populära Radisson Individuals-hotellet i Tarifa är Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals?

    Överväg att checka in på Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals den måndag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 961 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Hotel Tarifa Lances, a member of Radisson Individuals