Mosgiel Regency Motel

Motell
1 stjärna
tis 4/8
-
ons 5/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
918 kr
/Billigaste Pris per natt
Leverantör
Per natt totalt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Mosgiel Regency Motel

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Mosgiel Regency Motel och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 28 juli 2026.
tis 4/8
-
ons 5/8
Typ av boende
Bokningslänk
Queensize-rum, okänd sängtyp
Queensize-rum, okänd sängtyp
Queensize-rum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Mosgiel Regency Motel

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Mosgiel Regency Motel så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 28 juli 2026.
Mosgiel Regency Motel ligger i Mosgiel, 15 km från Dunedin Railways, och erbjuder boende med gratis WiFi och gratis privat parkering. Detta boende ligger 15 km från Toitu Otago Settlers Museum, 17 km ...

Bra att veta

Incheckningstid14:00
Utcheckningstid10:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+64 800 162 162

Förmåner och bekvämligheter på Mosgiel Regency Motel

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Mosgiel Regency Motel
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Internet
  • Tvättstuga
  • Hårfön
  • Mikrovågsugn
  • Kylskåp

Grundläggande bekvämligheter

  • Gratis WiFi
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Kroppstvål
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Balsam

Kök

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksutrustning
  • Brödrost
  • Kylskåp
  • Ugn
  • Mikrovågsugn
  • Kök
  • Kokvrå

Badrum

  • Hårfön
  • Toalett
  • Dusch
  • Privat badrum

Allmänt

  • Familjerum
  • Telefon
  • Heltäckningsmatta
  • Bäddsoffa

Sovrum

  • Elektriska filtar
  • Garderob eller klädkammare
  • Väckarklocka

Parkering och transport

  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Strykjärn och strykbräda

Media och underhållning

  • Flat-screen TV

Tillgänglighet och lämplighet

  • Rökfria rum tillgängliga

Restauranger

  • Matbord

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning

Recensioner av Mosgiel Regency Motel

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Mosgiel Regency Motel för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 969 recensioner av Mosgiel Regency Motel. Uppgifterna uppdaterades senast 28 juli 2026.
9,3
Fantastiskt
969 verifierade omdömen
Fantastiskt
796
Utomordentligt
124
Bra
34
Okej
8
Till belåtenhet
4
Mediokert
1
Dåligt
2
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Hotell som påminner om Mosgiel Regency Motel

Upptäck andra boenden i Mosgiel som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Mosgiel Regency Motel. Totalt finns det 15 hotell för resenärer i Mosgiel. Prisuppgifterna uppdaterades senast 28 juli 2026.

Vanliga frågor när du bokar med Mosgiel Regency Motel

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Mosgiel Regency Motel. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 28 juli 2026.

  • Hur nära ligger Mosgiel Regency Motel den närmsta flygplatsen, Dunedin flygplats?

    Med ett avstånd på endast 20,3 km ligger den förväntade körtiden från den närmsta flygplatsen, Dunedin flygplats, till Mosgiel Regency Motel på 0 tim 15 min. Den beräknade körtiden beror på hur mycket trafik det är i de omkringliggande områdena. Särskilt i stadsområden.

  • Vad är telefonnumret till Mosgiel Regency Motel?

    Det bästa sättet att kontakta Mosgiel Regency Motel är genom att ringa +64 800 162 162.

  • Har Mosgiel Regency Motel Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Mosgiel Regency Motel erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Mosgiel Regency Motel?

    Utcheckning bör ske innan 10:00. Gällande incheckning på Mosgiel Regency Motel kan gästerna göra detta när som helst efter 14:00 på dagen för deras planerade ankomst.

  • Hur mycket kostar det att bo på Mosgiel Regency Motel, Mosgiel?

    Priserna för Mosgiel Regency Motel varierar beroende på när du planerar att bo där och vilket typ av rum du väljer. Det genomsnittliga rumspriset per natt ligger i genomsnitt på omkring 834 kr, även om vissa användare har funnit priser så låga som 801 kr. Om du vill se priserna för din vistelse kan du ange dina datum i formuläret ovan .

  • Finns det tvättservice på Mosgiel Regency Motel?

    Mosgiel Regency Motel har tvättservice. Kontakta boendet för mer information. Du behöver inte heller packa ner ett resestrykjärn då boendet har ett du kan använda.

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Mosgiel Regency Motel