Motel 6 Hamburg Ny

Motell
2 stjärnor
lör 8/8
-
sön 9/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
672 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Motel 6 Hamburg Ny

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Motel 6 Hamburg Ny och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 1 augusti 2026.
lör 8/8
-
sön 9/8
Typ av boende
Bokningslänk
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Kingsize-rum, okänd sängtyp
Kingsize-rum, okänd sängtyp
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Kingsize-rum, 1 king size-säng
Standardrum, 1 king size-säng
Standardrum, 1 king size-säng
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, 1 king size-säng
Deluxe-rum, 2 queen size-sängar
Deluxe-rum, 1 king size-säng
Deluxe-rum, 1 king size-säng
Deluxe-rum, 1 king size-säng
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Queensize-rum, 2 queen size-sängar
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Motel 6 Hamburg Ny

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Motel 6 Hamburg Ny så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 1 augusti 2026.
Motel 6 Hamburg, NY är ett motell med kaffe i allmänt utrymme, en säsongsöppen utomhuspool och ett mötesrum. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen och avgiftsfri parkering. Gäster får även...

Bra att veta

Incheckningstid14:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+1 716 648 2000

Förmåner och bekvämligheter på Motel 6 Hamburg Ny

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Motel 6 Hamburg Ny
  • Gratis WiFi
  • Gratis parkering
  • TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Mötesrum
  • Internet
  • Husdjur får medtagas vid förfrågan. Kostnader kan tillkomma.
  • Tvättstuga
  • Reception dygnet runt
  • Handikappvänligt

Allmänt

  • Badkar
  • Hela enheten ligger på bottenvåningen
  • Handikappvänligt
  • Lättillgänglig dusch
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Tvättstuga
  • Luftkonditionering
  • Kylskåp
  • Värme
  • Dusch
  • TV
  • Gratis parkering
  • Nås via hiss
  • Tillgänglig parkering
  • Anpassat bad
  • Försäljningsautomat (snacks)
  • Mikrovågsugn
  • Privat badrum
  • Kafeteria
  • Walk-in-dusch
  • Reception dygnet runt
  • Rökningsområden
  • Privat parkering

Tjänster

  • Daglig städning
  • Mötesrum
Visa alla 25 bekvämligheter

Recensioner av Motel 6 Hamburg Ny

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Motel 6 Hamburg Ny för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 564 recensioner av Motel 6 Hamburg Ny. Uppgifterna uppdaterades senast 1 augusti 2026.
6,1
Okej564 verifierade omdömen
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Motel 6 Hamburg Ny

Upptäck andra boenden i Hamburg som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Motel 6 Hamburg Ny. Totalt finns det 33 hotell för resenärer i Hamburg. Prisuppgifterna uppdaterades senast 1 augusti 2026.

Utforska Hamburg

Motel 6 Hamburg Ny ligger vid 5245 Camp Road i -området kring Hamburg. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 1 augusti 2026.

Vanliga frågor när du bokar med Motel 6 Hamburg Ny

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Motel 6 Hamburg Ny. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 1 augusti 2026.

  • Kan Motel 6 Hamburg Ny ses som djurvänligt?

    Motel 6 Hamburg Ny är djurvänligt. Du är välkommen att ta med ditt husdjur om du bor på Motel 6 Hamburg Ny.

  • Vad är telefonnumret till Motel 6 Hamburg Ny?

    Ring +1 716 648 2000 för att få hjälp med din bokning på Motel 6 Hamburg Ny.

  • Har Motel 6 Hamburg Ny Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Motel 6 Hamburg Ny erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Motel 6 Hamburg Ny?

    Utcheckningstiden på Motel 6 Hamburg Ny är 11:00, men sen utcheckning kan ordnas vid överenskommelse i förväg med hotellets reception.

  • Hur mycket kostar det att bo på Motel 6 Hamburg Ny, Hamburg?

    Vanligtvis ligger rumspriserna för Motel 6 Hamburg Ny på omkring 914 kr/natt, med de billigaste erbjudandena från 591 kr/natt. Priserna varierar beroende på många faktorer (t.ex. datum, tid på året, typ av rum etc.) så använd formuläret ovan för att se erbjudanden för din planerade vistelse.

  • Finns det tvättservice på Motel 6 Hamburg Ny?

    Det finns tvättservice på Motel 6 Hamburg Ny som kan användas av gästerna.

  • Erbjuder Motel 6 Hamburg Ny handikappanpassade rum?

    Ja, Motel 6 Hamburg Ny erbjuder handikappanpassade rum för gäster som behöver det. Se till att kontrollera de erbjudanden som finns på HotelsCombined för den senaste tillgängligheten.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Motel 6 Hamburg Ny?

    För bästa chans att spara pengar på din Motel 6 Hamburg Ny-bokning, överväg att bo i januari, när priserna vanligtvis är som lägst (734 kr).

  • Finns det några andra Motel 6-hotell i Hamburg?

    Totalt finns det 1 plats i Hamburg. Den mest populära Motel 6-hotellet i Hamburg är Motel 6 Hamburg Ny.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Motel 6 Hamburg Ny?

    Överväg att checka in på Motel 6 Hamburg Ny den söndag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 940 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Motel 6 Hamburg Ny