Mykonos Waves Beach House & Suites

Lägenhetshotell
4 stjärnor
mån 3/8
-
tis 4/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
1 541 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Mykonos Waves Beach House & Suites

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Mykonos Waves Beach House & Suites och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 27 juli 2026.
mån 3/8
-
tis 4/8
Typ av boende
Bokningslänk
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Mykonos Waves Beach House & Suites

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Mykonos Waves Beach House & Suites så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 27 juli 2026.
Här har du tillgång till alla hemmets bekvämligheter och mycket mer, som till exempel kylskåp och spishäll, samt även gratis wi-fi och LED-tv. Bland övriga bekvämligheter hittar du sängtillbehör av hö...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+30 228 902 6402
Licensnummer: 1173K91001229701

Förmåner och bekvämligheter på Mykonos Waves Beach House & Suites

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Mykonos Waves Beach House & Suites
  • Privat strand
  • Snorkling
  • Utomhuspool
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Te/kaffebryggare
  • Gratis parkering
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • TV

Grundläggande bekvämligheter

  • Mobil hotspot-enhet
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Brandsläckare
  • Gratis toalettartiklar
  • Värme
  • Luftkonditionering
  • Gratis WiFi
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Schampo
  • Adapter
  • Kroppstvål
  • Papperskorgar
  • Balsam

Tjänster och bekvämligheter

  • Biluthyrning
  • Väckningsservice
  • Concierge-service
  • Valutaväxling på plats
  • Rumservice
  • Utflyktsdisk
  • Nyckelåtkomst
  • Expressutcheckning
  • Privat incheckning/utcheckning
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp
  • Vattenflaska

Allmänt

  • Familjerum
  • Förvaring
  • Havsutsikt
  • Vardagsrum
  • Parhus
  • Tofflor
  • Bäddsoffa
  • Ljudisolerade rum
  • Ljudisolering
  • Telefon
  • Kakel/marmorgolv

Kök

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksutrustning
  • Kök
  • Spishäll
  • Te/kaffebryggare
  • Vattenkokare
  • Kylskåp
  • Matplats

Tillgänglighet och lämplighet

  • Hela enheten ligger på bottenvåningen
  • Fjäderfri kudde
  • Rökningsområden
  • Privat ingång
  • Rökfria rum tillgängliga
  • Husdjur får medtagas vid förfrågan. Kostnader kan tillkomma.
  • Allergivänliga rum
  • Övre våningar nås via trappor

Utomhus

  • Utomhusmöbler
  • Picknickområde
  • Privat strand
  • Trädgård
  • Terrass/uteplats
  • Strandstolar
  • Strandhanddukar
  • Balkong

Badrum

  • Hårfön
  • Morgonrock
  • Privat badrum
  • Dusch
  • Ytterligare badrum
  • Toalett
  • Toalettpapper

Saker att göra

  • Cykeluthyrning
  • Cykling
  • Scubadykning
  • Dykning
  • Snorkling
  • Hästridning
  • Vindsurfning

Pool och spa

  • Infinity pool
  • Bubbelpool
  • Utomhuspool
  • Poolhanddukar
  • Pool med utsikt
  • Massage

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Strykservice
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Strykjärn och strykbräda
  • Torkställ för kläder

Restauranger

  • Livsmedelsleveranser
  • Mat kan levereras till gästboendet
  • Minibar
  • Frukost på rummet
  • Matbord

Parkering och transport

  • Flygbuss (tilläggsavgift)
  • Gratis parkering
  • Privat parkering
  • Transferservice (mot extra avgift)

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • TV
  • DVD-spelare

Sovrum

  • Fällbar säng
  • Uttag nära sängen
  • Garderob eller klädkammare

Arbetsyta

  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Kassaskåp för laptop

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Förstahjälpenlåda

Familjevänligt

  • Barnsängar tillgängliga
  • Barnvakt (tilläggsavgift)

Recensioner av Mykonos Waves Beach House & Suites

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Mykonos Waves Beach House & Suites för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 411 recensioner av Mykonos Waves Beach House & Suites. Uppgifterna uppdaterades senast 27 juli 2026.
9,4
Fantastiskt
411 verifierade omdömen
Fantastiskt
354
Utomordentligt
39
Bra
9
Okej
5
Till belåtenhet
4
Mediokert
0
Dåligt
0
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Hotell som påminner om Mykonos Waves Beach House & Suites

Upptäck andra boenden i Ornos som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Mykonos Waves Beach House & Suites. Totalt finns det 218 hotell för resenärer i Ornos. Prisuppgifterna uppdaterades senast 27 juli 2026.

Utforska Ornos

Mykonos Waves Beach House & Suites ligger vid Korfos Beach i -området kring Ornos. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 27 juli 2026.
Här ligger Mykonos Waves Beach House & Suites: Korfos Beach

Mest populära landmärken

  • Ornos Beach0.6 km
  • Väderkvarnar i Mykonos2 km
  • Psarou Beach2 km
  • Aegean Maritime Museum2.2 km
  • Lena's House2.2 km
  • Agios Stefanos Beach4.7 km

Vanliga frågor när du bokar med Mykonos Waves Beach House & Suites

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Mykonos Waves Beach House & Suites. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 27 juli 2026.

  • Är priserna för Mykonos Waves Beach House & Suites jämförbara med 4-stjärniga hotell i Ornos?

    Mykonos Waves Beach House & Suites kostar generellt mindre än genomsnittet för hotell med 4 stjärnor Ornos. I genomsnitt kan du förvänta dig att få betala 4 152 kr per natt i Ornos. Mykonos Waves Beach House & Suites kommer kosta dig 3 331 kr per natt, vilket är 20 % billigare än genomsnittet i Ornos.

  • Hur nära ligger Mykonos Waves Beach House & Suites den närmsta flygplatsen, Mykonos flygplats?

    Med ett avstånd på endast 4,3 km ligger den förväntade körtiden från den närmsta flygplatsen, Mykonos flygplats, till Mykonos Waves Beach House & Suites på 0 tim 03 min. Den beräknade körtiden beror på hur mycket trafik det är i de omkringliggande områdena. Särskilt i stadsområden.

  • Kan Mykonos Waves Beach House & Suites ses som djurvänligt?

    Ja, hundar och de flesta andra husdjur är tillåtna på Mykonos Waves Beach House & Suites.

  • Finns det en pool på Mykonos Waves Beach House & Suites?

    Ja, Mykonos Waves Beach House & Suites har en pool för hotellets gäster. Generellt har hotellpooler olika öppettider så se till att prata med receptionen innan du använder poolen.

  • Vad är telefonnumret till Mykonos Waves Beach House & Suites?

    Det bästa sättet att kontakta Mykonos Waves Beach House & Suites är genom att ringa +30 228 902 6402.

  • Har Mykonos Waves Beach House & Suites Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Mykonos Waves Beach House & Suites erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Mykonos Waves Beach House & Suites?

    Utcheckningstiden på Mykonos Waves Beach House & Suites är 11:00, men sen utcheckning kan ordnas vid överenskommelse i förväg med hotellets reception.

  • Hur mycket kostar det att bo på Mykonos Waves Beach House & Suites, Ornos?

    Rumspriserna på Mykonos Waves Beach House & Suites beror på datum, typ av rum och tillgänglighet. Det genomsnittliga priset låg nyligen på 3 331 kr/natt, med de bästa erbjudandena på så lite som 1 307 kr/natt. För att se aktuella erbjudanden kan du ange dina datum i formuläret ovan .

  • Finns det tvättservice på Mykonos Waves Beach House & Suites?

    Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Mykonos Waves Beach House & Suites. Gäster kan också få kläderna strukna.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Mykonos Waves Beach House & Suites?

    Överväg att checka in på Mykonos Waves Beach House & Suites den söndag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 2 815 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Mykonos Waves Beach House & Suites