Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Hotell
3 stjärnor
ons 5/8
-
tors 6/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
157 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 29 juli 2026.
ons 5/8
-
tors 6/8
Typ av boende
Bokningslänk
Queensize-rum, 1 queen size-säng
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, 1 dubbelsäng
Superior-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, 1 dubbelsäng
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Kingsize-rum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 1 dubbelsäng
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 29 juli 2026.
Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko ligger i centrala Patong Beach, mindre än 1 km från Patong Beach. Här finns en terrass, en restaurang och en bar. Detta hotell med 3 stjärnor har luftkondition...

Bra att veta

Incheckningstid14:00
Utcheckningstid12:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+66 76 340 824
Licensnummer: 132/2564

Förmåner och bekvämligheter på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko
  • Utomhuspool
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Gratis toalettartiklar

Grundläggande bekvämligheter

  • Gratis WiFi
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Handdukar
  • Brandsläckare
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Brandvarnare
  • Kroppstvål
  • Luftkonditionering
  • Papperskorgar

Tillgänglighet och lämplighet

  • Hela enheten ligger på bottenvåningen
  • Hiss
  • Nås via hiss
  • Rökning förbjuden
  • Rökningsområden

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Förstahjälpenlåda
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Säkerhetsvakt dygnet runt

Badrum

  • Dusch
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Privat badrum

Restauranger

  • Elektrisk vattenkokare
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Kylskåp

Tjänster och bekvämligheter

  • Rumservice
  • Nyckelåtkomst
  • Vattenflaska
  • Reception dygnet runt

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Kabel- eller satellit-TV
  • TV

Tvättstuga

  • Tvättstuga
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Torkställ för kläder

Allmänt

  • Familjerum
  • Utsikt över poolen
  • Förvaring

Pool

  • Saltvattenpool
  • Utomhuspool
  • Poolhanddukar

Utomhus

  • Terrass/uteplats
  • Balkong

Sovrum

  • Klädhängare
  • Garderob eller klädkammare

Parkering och transport

  • Flygbuss

Arbetsyta

  • Skrivbord

Recensioner av Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 590 recensioner av Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko. Uppgifterna uppdaterades senast 29 juli 2026.
7,1
Bra
590 verifierade omdömen
Fantastiskt
142
Utomordentligt
109
Bra
74
Okej
87
Till belåtenhet
49
Mediokert
50
Dåligt
79
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Hotell som påminner om Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Upptäck andra boenden i Patong som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko. Totalt finns det 2 226 hotell för resenärer i Patong. Prisuppgifterna uppdaterades senast 29 juli 2026.

Utforska Patong

Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko ligger vid 176 Ratuthit 200 Pee Road i -området kring Patong. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 29 juli 2026.
Här ligger Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko: 176 Ratuthit 200 Pee Road

Mest populära landmärken

  • Paradise Complex139 m
  • Bangla Night Street294 m
  • Patong Hospital341 m
  • Playa Patong350 m
  • Sphinx Theatre0.4 km
  • Bangla Boxing Stadium0.5 km
  • Jungceylon Shopping Center0.5 km
  • Patong Boxing Stadium0.7 km
  • Bazaan Fresh Market0.8 km
  • Duangchanok Convention Centre1.3 km
  • Simon Cabaret Phuket1.9 km
  • Kalim Beach2.1 km

Vanliga frågor när du bokar med Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 29 juli 2026.

  • Är priserna för Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko jämförbara med 3-stjärniga hotell i Patong?

    Den genomsnittliga kostnaden för en natt på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko är 40 % lägre än genomsnittet i Patong för liknande hotell med 3 stjärnor. Den nattliga kostnaden för Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko ligger typiskt på 170 kr, vilket anses vara ett bra erbjudande för ett hotellrum som håller hög kvalitet i Patong.

  • Finns det en pool på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    Ja, Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko har en pool för hotellets gäster. Generellt har hotellpooler olika öppettider så se till att prata med receptionen innan du använder poolen.

  • Vad är telefonnumret till Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    Om du har frågor om Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko eller din bokning kan du direkt kontakta receptionen på +66 76 340 824.

  • Har Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    12:00. Om du behöver checka ut senare rekommenderar vi att du förhör dig om detta med receptionen så snart som möjligt. Incheckningstiden är 14:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko, Patong?

    Vanligtvis ligger rumspriserna för Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko på omkring 170 kr/natt, med de billigaste erbjudandena från 94 kr/natt. Priserna varierar beroende på många faktorer (t.ex. datum, tid på året, typ av rum etc.) så använd formuläret ovan för att se erbjudanden för din planerade vistelse.

  • Finns det en restaurang på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko har en restaurang. Det finns även en bar på plats.

  • Finns det tvättservice på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    Om du behöver tvätta kläder under din vistelse kan du dra nytta av tvättmöjligheterna och tjänsterna på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    För bästa chans att spara pengar på din Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko-bokning, överväg att bo i september, när priserna vanligtvis är som lägst (185 kr).

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko?

    Överväg att checka in på Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko den torsdag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 330 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Blue Neptuna Hotel Phuket Patong by Koko