Paradise Lost Resort

Resort
3 stjärnor
lör 11/7
-
sön 12/7
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
530 kr
/Billigaste Pris per natt
Leverantör
Per natt totalt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Paradise Lost Resort

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Paradise Lost Resort och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 4 juli 2026.
lör 11/7
-
sön 12/7
Typ av boende
Bokningslänk
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Priserna är baserade på 1 natt, inklusive avgifter men exklusive skatter.
Bästa pris-garanti

Om Paradise Lost Resort

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Paradise Lost Resort så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 4 juli 2026.
Det finns ett urval av bekvämligheter som boende har tillgång till såsom terass och trädgård.

Paradise Lost Resort har 13 rum med alla nödvändigheter för att erbjuda en behaglig vistelse.

Bra att veta

Incheckningstid14:00
Utcheckningstid12:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+66 899 733 034

Recensioner av Paradise Lost Resort

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Paradise Lost Resort för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 885 recensioner av Paradise Lost Resort. Uppgifterna uppdaterades senast 4 juli 2026.
8,3
Utomordentligt885 verifierade omdömen
8,3Par
8,0Familjer
8,2Ensamresande
8,3Vänner
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Paradise Lost Resort

Upptäck andra boenden i Ko Kradan som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Paradise Lost Resort. Totalt finns det 10 hotell för resenärer i Ko Kradan. Prisuppgifterna uppdaterades senast 4 juli 2026.

Utforska Ko Kradan

Paradise Lost Resort ligger vid 207/1 Moo 2 i -området kring Ko Kradan. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 4 juli 2026.

Närmsta flygplatserna

Vanliga frågor när du bokar med Paradise Lost Resort

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Paradise Lost Resort. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 4 juli 2026.
  • Vad är telefonnumret till Paradise Lost Resort?

    Om du har frågor om Paradise Lost Resort eller din bokning kan du direkt kontakta receptionen på +66 899 733 034.

  • Vilken är utcheckningstiden på Paradise Lost Resort?

    Paradise Lost Resort har en vanlig incheckningstid efter 14:00 och utcheckningstid före 12:00.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Paradise Lost Resort?

    Överväg att checka in på Paradise Lost Resort den torsdag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 520 kr).

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Paradise Lost Resort