Lägenhet

Piskopiano Village

Klasskategori: 0
baserat på omdömen
lör 26/9
-
sön 27/9
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
329 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Piskopiano Village

lör 26/9
-
sön 27/9
Dubbelrum, 1 enkelsäng
329 kr
per natt med moms
Standardrum, okänd sängtyp
726 kr
per natt med moms
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.

Om Piskopiano Village

Detta lägenhetshotell har en utomhuspool, en bar/lounge och en bar vid poolen. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen och avgiftsfri parkering. Gäster får även tillgång till bekvämligheter ...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.

Förmåner och bekvämligheter på Piskopiano Village

  • Utomhuspool
  • Kokvrå
  • Luftkonditionering
  • Kaffemaskin
  • Barnpool
  • Husdjur får medtagas vid förfrågan. Kostnader kan tillkomma.
  • Bar/lounge
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp
  • Kabel- eller satellit-TV

Recensioner av Piskopiano Village

Hotell som påminner om Piskopiano Village

Utforska Piskopiano

Exakt plats tillhandahålls efter bokning

Mest populära landmärken

  • Aquaworld Aquarium1.1 km
  • Star Beach Water Park1.8 km
  • Lychnostatis Open Air Museum2.1 km
  • Acqua Plus2.8 km

Vanliga frågor när du bokar med Piskopiano Village

  • Hur nära ligger Piskopiano Village den närmsta flygplatsen, Heraklion N. Kazantzakis Apt. flygplats?

    Avståndet mellan den närmsta flygplatsen Heraklion N. Kazantzakis Apt. flygplats och Piskopiano Village är 31,1 km och den förväntade körtiden är ungefär 0 tim 24 min. Din körtid mellan de två platserna kan variera beroende på tid på dagen och trafiksituationen i området.

  • Kan Piskopiano Village ses som djurvänligt?

    Hotellgäster på Piskopiano Village tillåts ta med de flesta husdjur, så som katter och hundar. Om du har en annan typ av husdjur rekommenderas det att du kontaktar receptionen.

  • Har Piskopiano Village Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Piskopiano Village erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Piskopiano Village?

    Piskopiano Village har en vanlig incheckningstid efter 15:00 och utcheckningstid före 11:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Piskopiano Village, Piskopiano?

    Ett bra erbjudande på Piskopiano Village ligger just nu mellan 240 kr och 464 kr per natt. Priserna ändras baserat på datum och typ av rum, så ange dina preferenser i formuläret ovan för att se de bästa erbjudanden som finns tillgängliga just nu.

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Piskopiano Village