Kirchplatz 1, Aschau am Inn, Bayern, Tyskland
2 371 kr
Billigast pris
per natt
Till centrum | |
---|---|
Bedömning | |
Närmsta flygplats | |
Distans till flygplats |
Incheckningstid | |
---|---|
Utcheckningstid | |
Internet | |
Policy | |
Betalning & avbokning | |
Telefonnummer till receptionen |
Allmänt |
|
---|---|
Aktiviteter |
|
Tjänster |
|
Residenz Heinz Winkler är djurvänligt. Du är välkommen att ta med ditt husdjur om du bor på Residenz Heinz Winkler.
Ja, Residenz Heinz Winkler har en pool för hotellets gäster. Generellt har hotellpooler olika öppettider så se till att prata med receptionen innan du använder poolen.
För frågor gällande ditt hotell eller din vistelse, ring +49 8052 17 990.
Ja, Residenz Heinz Winkler erbjuder gratis Wi-Fi för sina hotellgäster.
Standardtiden för utcheckning på Residenz Heinz Winkler är 11:00. Gäster kan vanligtvis checka in från 15:00. Särskilda arrangemang kan finnas tillgängliga vid förfrågan i receptionen.
Ett bra erbjudande på Residenz Heinz Winkler ligger just nu mellan 1 915 kr och 2 571 kr per natt. Priserna ändras baserat på datum och typ av rum, så ange dina preferenser i formuläret ovan för att se de bästa erbjudanden som finns tillgängliga just nu.
Det finns en restaurang på plats. Kontakta Residenz Heinz Winkler för öppettider och information om när de sista beställningarna tas emot. För den som vill ta en drink på boendet finns det en bar.
Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Residenz Heinz Winkler. Du behöver inte heller packa ner ett resestrykjärn då boendet har ett du kan använda.