Heseper Weg 40, Nordhorn, Niedersachsen, Tyskland
1 548 kr
Billigast pris
per natt
Till centrum | |
---|---|
Bedömning |
Incheckningstid | |
---|---|
Utcheckningstid | |
Internet | |
Policy | |
Betalning & avbokning | |
Telefonnummer till receptionen |
Allmänt |
|
---|---|
Aktiviteter |
|
Tjänster |
|
Hotell i Nordhorn med en ranking på 4 stjärnor kostar generellt 172 kr/natt, men i genomsnitt är Riverside Hotel tillgängligt för 9 % mindre än den genomsnittliga kostnaden i området. Vanligtvis kan du avnjuta av en vistelse på Riverside Hotel för 1 606 kr/natt. Detta är ett väldigt bra erbjudande för användare på HotelsCombined som planerar att besöka Nordhorn.
Ja, hundar och de flesta andra husdjur är tillåtna på Riverside Hotel.
Du kan nå receptionen på Riverside Hotel på +49 5921 88 330.
Ja, Riverside Hotel erbjuder gratis Wi-Fi för sina hotellgäster.
Utcheckning bör ske innan 11:00. Gällande incheckning på Riverside Hotel kan gästerna göra detta när som helst efter 14:00 på dagen för deras planerade ankomst.
I genomsnitt har gästerna betalat 1 606 kr per natt för att bo på Riverside Hotel. Vissa användare har hittat rum till så låga priser som 1 436 kr per natt. Ange dina datum i formuläret ovan för att se vilka priser som finns tillgängliga för din vistelse.
Riverside Hotel har en restaurang. Om du är mer intresserad av att dricka än att äta, finns det också en bar på plats.
Riverside Hotel har tvättservice. Kontakta boendet för mer information. Gäster har också tillgång till strykjärn och strykbräda under vistelsen – antingen på rummet eller vid förfrågan i receptionen.