Freesia Hotel

Hotell
4 stjärnor
lör 11/7
-
sön 12/7
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
230 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Freesia Hotel

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Freesia Hotel och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 4 juli 2026.
lör 11/7
-
sön 12/7
Typ av boende
Bokningslänk
Deluxe-rum, 1 queen size-säng
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, 1 dubbelsäng
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Priserna är baserade på 1 natt, inklusive avgifter men exklusive skatter.
Bästa pris-garanti

Om Freesia Hotel

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Freesia Hotel så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 4 juli 2026.
Detta hotell har en inomhuspool, en restaurang och ett fitnesscenter. Dessutom erbjuds gratis wi-fi i allmänna utrymmen och gratis parkeringsservice. Här erbjuds dessutom bland annat en bar/lounge, en...

Bra att veta

Incheckningstid13:30
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+84 214 625 8989

Förmåner och bekvämligheter på Freesia Hotel

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Freesia Hotel
  • Inomhuspool
  • Träningslokal
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Kaffemaskin
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV
  • TV

Allmänt

  • Vinglas
  • Elektrisk vattenkokare
  • Terrass/uteplats
  • Familjerum
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Kassaskåp
  • Grill
  • Brandsläckare
  • Tvättstuga
  • Hiss
  • Strykservice
  • Minibar
  • Flat-screen TV
  • Inpackade luncher
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Utsikt över trädgård
  • Delat kök
  • Rumservice
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Dusch
  • Badmössa
  • Tofflor
  • Sammanlänkade rum tillgängliga
  • Inomhuspool
  • Kafeteria
  • Uttag nära sängen
  • Väckarklocka
  • Nyckelkortsåtkomst
  • Barnmåltider
  • Rökning förbjuden
  • Sjöutsikt
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Expressutcheckning
  • Kroppstvål
  • Hårfön
  • Vattenflaska
  • Skåp
  • Frukost på rummet
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Telefon
  • Vattenkokare
  • Bergsutsikt
  • Luftkonditionering
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Tandborste
  • Stadsutsikt
  • Handdukar/lakan (extra kostnad)
  • Klädhängare
  • Byxpress
  • Papperskorgar
  • Kaffemaskin
  • TV
  • Skrivbord
  • Morgonrock
  • Privat badrum
  • Trädgård
  • Privat incheckning/utcheckning
  • Garderob eller klädkammare
  • Reception dygnet runt
  • Rökningsområden
  • Förvaring

Aktiviteter

  • Massage
  • Cykeluthyrning
  • Träningslokal
  • Offentligt bad

Tjänster

  • Biluthyrning
  • Väckningsservice
  • Daglig städning
  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Concierge-service
  • Valutaväxling på plats
  • Livsmedelsleveranser
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Mötesrum
  • Dietspecifika menyer (vid begäran)
  • Utflyktsdisk
  • Säkerhetsvakt dygnet runt
  • Flygbuss (tilläggsavgift)
  • Transferservice (mot extra avgift)
Visa alla 84 bekvämligheter

Recensioner av Freesia Hotel

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Freesia Hotel för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 715 recensioner av Freesia Hotel. Uppgifterna uppdaterades senast 4 juli 2026.
8,1
Utomordentligt715 verifierade omdömen
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Freesia Hotel

Upptäck andra boenden i Sa Pa som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Freesia Hotel. Totalt finns det 1 089 hotell för resenärer i Sa Pa. Prisuppgifterna uppdaterades senast 4 juli 2026.

Utforska Sa Pa

Freesia Hotel ligger vid 3 Vuon Treo i -området kring Sa Pa. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 4 juli 2026.

Närmsta flygplatserna

Vanliga frågor när du bokar med Freesia Hotel

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Freesia Hotel. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 4 juli 2026.
  • Finns det en pool på Freesia Hotel?

    Ja, Freesia Hotel har en pool för hotellets gäster. Generellt har hotellpooler olika öppettider så se till att prata med receptionen innan du använder poolen.

  • Vad är telefonnumret till Freesia Hotel?

    Du kan nå receptionen på Freesia Hotel på +84 214 625 8989.

  • Har Freesia Hotel Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Freesia Hotel erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Finns det ett gym eller fitness-center tillgängligt på Freesia Hotel?

    Det finns ett fitness-center på hotellet tillgängligt för de gäster som bor på Freesia Hotel. De flesta hotellgym är inte öppna dygnet runt, så se till att fråga i receptionen om gymmets tillgänglighet och öppettider.

  • Vilken är utcheckningstiden på Freesia Hotel?

    Freesia Hotel har en vanlig incheckningstid efter 13:30 och utcheckningstid före 11:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Freesia Hotel, Sa Pa?

    Vanligtvis ligger rumspriserna för Freesia Hotel på omkring 233 kr/natt, med de billigaste erbjudandena från 212 kr/natt. Priserna varierar beroende på många faktorer (t.ex. datum, tid på året, typ av rum etc.) så använd formuläret ovan för att se erbjudanden för din planerade vistelse.

  • Finns det en restaurang på Freesia Hotel?

    Ja, det finns en restaurang på plats på Freesia Hotel, Sa Pa. De har också en bar för drinkar.

  • Finns det tvättservice på Freesia Hotel?

    Det finns tvättservice på Freesia Hotel som kan användas av gästerna. Det finns även strykjärn (och strykbrädor) på detta boende.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Freesia Hotel?

    För bästa chans att spara pengar på din Freesia Hotel-bokning, överväg att bo i juni, när priserna vanligtvis är som lägst (309 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Freesia Hotel