Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Hotell
3 stjärnor
lör 1/8
-
sön 2/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
955 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för Storebælt Sinatur Hotel & Konference och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 25 juli 2026.
lör 1/8
-
sön 2/8
Typ av boende
Bokningslänk
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 2 enkelsängar
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på Storebælt Sinatur Hotel & Konference så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 25 juli 2026.
Rökfria Storebælt Sinatur Hotel & Konference är ett hotell som erbjuder en restaurang, en bar/lounge och en takterrass. Dessutom erbjuds frukost med självservering, gratis wi-fi i allmänna utrymmen oc...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid10:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+45 6531 4002

Förmåner och bekvämligheter på Storebælt Sinatur Hotel & Konference

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på Storebælt Sinatur Hotel & Konference
  • Privat strand
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Gratis WiFi
  • Te/kaffebryggare
  • Kaffemaskin
  • Gratis parkering
  • Affärscentrum
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Flat-screen TV

Grundläggande bekvämligheter

  • Gratis WiFi
  • Wifi tillgängligt i alla områden
  • Internet
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Fläkt
  • Brandsläckare
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Brandvarnare
  • Värme
  • Kroppstvål
  • Papperskorgar

Tillgänglighet och lämplighet

  • Hela enheten ligger på bottenvåningen
  • Handikappvänligt
  • Hiss
  • Nås via hiss
  • Allergivänligt
  • Tillgänglig parkering
  • Allergivänlig kudde
  • Allergivänliga rum
  • Rökning förbjuden
  • Fjäderfri kudde
  • Toalett med stödhandtag
  • Övre våningar nås med hiss

Saker att göra

  • Vandring
  • Cykeluthyrning
  • Sällskapsspel/pussel
  • Spelrum
  • Golf
  • Cykling
  • Foosball-spel
  • Bordtennis
  • Biljardbord
  • Simning

Badrum

  • Dusch
  • Högre toalett
  • Hårfön
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Privat badrum
  • Walk-in-dusch

Utomhus

  • Terrass/uteplats
  • Strandstolar
  • Balkong
  • Utomhusmöbler
  • Picknickområde
  • Privat strand
  • Trädgård

Restauranger

  • Elektrisk vattenkokare
  • Dietspecifika menyer (vid begäran)
  • Restaurang
  • Bar/lounge
  • Te/kaffebryggare
  • Vattenkokare
  • Kaffemaskin

Allmänt

  • Havsutsikt
  • Utsikt över trädgård
  • Trägolv eller parkettgolv
  • Sammanlänkade rum tillgängliga
  • Ljudisolerade rum
  • Ljudisolering
  • Förvaring

Tjänster och bekvämligheter

  • Affärscentrum
  • Väckningsservice
  • Mötesrum
  • Nyckelkortsåtkomst
  • Expressutcheckning
  • Reception dygnet runt

Hälsa och säkerhet

  • Daglig städning
  • Förstahjälpenlåda
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Säkerhetsvakt dygnet runt

Parkering och transport

  • EV-laddningsstation
  • Gratis parkering
  • Privat parkering

Media och underhållning

  • Flat-screen TV
  • Delat lounge/TV-område
  • TV

Sovrum

  • Uttag nära sängen
  • Klädhängare
  • Garderob eller klädkammare

Arbetsyta

  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Skrivbord

Tvättstuga

  • Tvätt-/kemtvättsservice

Familjevänligt

  • Barnsängar tillgängliga

Recensioner av Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på Storebælt Sinatur Hotel & Konference för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 2 057 recensioner av Storebælt Sinatur Hotel & Konference. Uppgifterna uppdaterades senast 25 juli 2026.
8,6
Utomordentligt
2057 verifierade omdömen
Fantastiskt
981
Utomordentligt
551
Bra
309
Okej
100
Till belåtenhet
66
Mediokert
29
Dåligt
22
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Hotell som påminner om Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Upptäck andra boenden i Nyborg som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som Storebælt Sinatur Hotel & Konference. Totalt finns det 77 hotell för resenärer i Nyborg. Prisuppgifterna uppdaterades senast 25 juli 2026.

Utforska Nyborg

Storebælt Sinatur Hotel & Konference ligger vid Østerøvej 121 i -området kring Nyborg. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 25 juli 2026.
Här ligger Storebælt Sinatur Hotel & Konference: Østerøvej 121

Mest populära landmärken

  • Vor Frue Kirke1.5 km
  • Torvet1.7 km
  • Mads Lerches Gard1.8 km
  • Nyborg Slot1.9 km
  • Nyborg Lystbaadehavn1.9 km
  • Holckenhavn Castle3.2 km
  • Magelund Voldsted13.5 km

Vanliga frågor när du bokar med Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på Storebælt Sinatur Hotel & Konference. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 25 juli 2026.

  • Vad är telefonnumret till Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    Det bästa sättet att kontakta Storebælt Sinatur Hotel & Konference är genom att ringa +45 6531 4002.

  • Har Storebælt Sinatur Hotel & Konference Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Storebælt Sinatur Hotel & Konference erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    10:00. Om du behöver checka ut senare rekommenderar vi att du förhör dig om detta med receptionen så snart som möjligt. Incheckningstiden är 15:00.

  • Hur mycket kostar det att bo på Storebælt Sinatur Hotel & Konference, Nyborg?

    I genomsnitt har gästerna betalat 1 064 kr per natt för att bo på Storebælt Sinatur Hotel & Konference. Vissa användare har hittat rum till så låga priser som 883 kr per natt. Ange dina datum i formuläret ovan för att se vilka priser som finns tillgängliga för din vistelse.

  • Finns det en restaurang på Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    Ja – Storebælt Sinatur Hotel & Konference har en restaurang. De har också en bar för drinkar.

  • Finns det tvättservice på Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    Ja, det finns vanligtvis tvättservice på Storebælt Sinatur Hotel & Konference, Nyborg.

  • Erbjuder Storebælt Sinatur Hotel & Konference handikappanpassade rum?

    Ja, Storebælt Sinatur Hotel & Konference erbjuder handikappanpassade rum för gäster som behöver det. Se till att kontrollera de erbjudanden som finns på HotelsCombined för den senaste tillgängligheten.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    För bästa chans att spara pengar på din Storebælt Sinatur Hotel & Konference-bokning, överväg att bo i november, när priserna vanligtvis är som lägst (973 kr).

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Storebælt Sinatur Hotel & Konference?

    Överväg att checka in på Storebælt Sinatur Hotel & Konference den onsdag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 1 211 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Storebælt Sinatur Hotel & Konference