Svetlana & Michalis Oasis Hotel

Hotell
2 stjärnor
tis 1/9
-
ons 2/9
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
659 kr
/Billigaste Pris per natt
Leverantör
Per natt totalt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Svetlana & Michalis Oasis Hotel

tis 1/9
-
ons 2/9
Typ av boende
Bokningslänk
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om Svetlana & Michalis Oasis Hotel

Svetlana & Michalis Oasis Hotel ligger i Agia Marina och har gratis trådlöst internet på allmänna platser. Här finns även en terrass med panoramautsikt över vattnet.

Det finns ett utbud av faci...

Bra att veta

Incheckningstid12:30
Utcheckningstid11:30
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+30 229 703 2312

Förmåner och bekvämligheter på Svetlana & Michalis Oasis Hotel

  • Rumservice
  • Gratis WiFi
  • Kassaskåp
  • Kylskåp
  • Luftkonditionering
  • Minibar
  • Vandring

Allmänt

  • Kassaskåp
  • Rumservice
  • Luftkonditionering
  • Minibar
  • Kylskåp

Aktiviteter

  • Vandring
Visa alla 6 bekvämligheter

Recensioner av Svetlana & Michalis Oasis Hotel

8,2
Utomordentligt294 verifierade omdömen
7,7Vänner
7,9Ensamresande
8,2Par
8,6Familjer
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Svetlana & Michalis Oasis Hotel

Utforska Aegina

Mest populära landmärken

15 min körtid

12,3 km

18 min körtid

13,9 km

15 min körtid

12,3 km

18 min körtid

13,9 km

Närmsta flygplatserna

Vanliga frågor när du bokar med Svetlana & Michalis Oasis Hotel

  • Vad är telefonnumret till Svetlana & Michalis Oasis Hotel?

    Om du har frågor om Svetlana & Michalis Oasis Hotel eller din bokning kan du direkt kontakta receptionen på +30 229 703 2312.

  • Har Svetlana & Michalis Oasis Hotel Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Svetlana & Michalis Oasis Hotel erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Svetlana & Michalis Oasis Hotel?

    Svetlana & Michalis Oasis Hotel har en vanlig incheckningstid efter 12:30 och utcheckningstid före 11:30.

  • Hur mycket kostar det att bo på Svetlana & Michalis Oasis Hotel, Aegina?

    I genomsnitt har gästerna betalat 565 kr per natt för att bo på Svetlana & Michalis Oasis Hotel. Vissa användare har hittat rum till så låga priser som 565 kr per natt. Ange dina datum i formuläret ovan för att se vilka priser som finns tillgängliga för din vistelse.

  • Vilken månad är billigast för att bo på Svetlana & Michalis Oasis Hotel?

    För bästa chans att spara pengar på din Svetlana & Michalis Oasis Hotel-bokning, överväg att bo i juni, när priserna vanligtvis är som lägst (607 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Svetlana & Michalis Oasis Hotel