Lägenhet

Villa Konstantin

Klasskategori: 0
9,2
Utmärkt
baserat på 868 omdömen
868 verifierade omdömen
ons 30/9
-
tors 1/10
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
1 146 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för Villa Konstantin

ons 30/9
-
tors 1/10
Typ av boende
Bokningslänk
Queensize-rum, 1 queen size-säng
Deluxe-rum, 1 enkelsäng
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Superior-rum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Standardrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, 1 enkelsäng
Dubbelrum, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.

Om Villa Konstantin

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid11:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Licensnummer: 1265361

Förmåner och bekvämligheter på Villa Konstantin

  • Utomhuspool
  • Kök
  • Terrass/uteplats
  • Balkong
  • Utomhus matplats
  • Luftkonditionering
  • Kaffemaskin
  • Tvättstuga
  • Sängkläder
  • Handdukar

Allmänt

  • Vinglas
  • Elektrisk vattenkokare
  • Terrass/uteplats
  • Familjerum
  • Sängkläder
  • Handdukar
  • Fläkt
  • Kassaskåp
  • Brandsläckare
  • Havsutsikt
  • Vardagsrum
  • Tvättstuga
  • Strykservice
  • Flat-screen TV
  • Gratis toalettartiklar
  • Schampo
  • Utsikt över trädgård
  • Rumservice
  • Trägolv eller parkettgolv
  • Dusch
  • Strykjärn och strykbräda
  • Tillgänglig parkering
  • Förstahjälpenlåda
  • Ytterligare badrum
  • Mikrovågsugn
  • Kafeteria
  • Utomhuspool
  • Uttag nära sängen
  • Ytterligare toalett
  • Bäddsoffa
  • Bäddsoffa
  • Övervakningskameror i gemensamma utrymmen
  • Övervakningskameror utanför boendet
  • Rökning förbjuden
  • Barnvänlig buffé
  • Balkong
  • Köksutrustning
  • Badkar
  • Bar/lounge
  • Bidé
  • Spabad
  • Kroppstvål
  • Gatuparkering
  • Hårfön
  • Vattenflaska
  • Frukost på rummet
  • Te/kaffebryggare
  • Myggnät
  • Telefon
  • Kakel/marmorgolv
  • Luftkonditionering
  • Kylskåp
  • Fjäderfri kudde
  • Toalett
  • Toalettpapper
  • Utomhus matplats
  • Kassaskåp
  • Utomhusmöbler
  • Handdukar/lakan (extra kostnad)
  • Klädhängare
  • Byxpress
  • Papperskorgar
  • Mat kan levereras till gästboendet
  • Kaffemaskin
  • TV
  • Gratis parkering
  • Balsam
  • Övre våningar nås via trappor
  • Utsikt över poolen
  • Matbord
  • Privat badrum
  • Trädgård
  • Privat incheckning/utcheckning
  • Garderob eller klädkammare
  • Kök
  • Rökrum tillgängliga
  • Privat ingång
  • Förvaring
  • Privat parkering

Tjänster

  • Biluthyrning
  • Daglig städning
  • Fax/kopieringsmöjligheter
  • Concierge-service
  • Tvätt-/kemtvättsservice
  • Utflyktsdisk
  • Nyckelåtkomst
Visa alla 86 bekvämligheter

Recensioner av Villa Konstantin

9,2
Fantastiskt868 verifierade omdömen
Inga omdömen hittades. Försök ta bort filter, justera din sökning eller rensa allt för att visa omdömen.

Hotell som påminner om Villa Konstantin

Utforska Mykonos

Mest populära landmärken

17 min promenad

1,4 km

17 min promenad

1,4 km

17 min promenad

1,4 km

18 min promenad

1,5 km

18 min promenad

1,5 km

17 min promenad

1,4 km

17 min promenad

1,4 km

17 min promenad

1,4 km

18 min promenad

1,5 km

18 min promenad

1,5 km

Närmsta flygplatserna

5 min körtid

3,5 km

5 min körtid

3,5 km

Vanliga frågor när du bokar med Villa Konstantin

  • Hur nära ligger Villa Konstantin den närmsta flygplatsen, Mykonos flygplats?

    Med ett avstånd på 3,7 km är Mykonos flygplats den närmsta flygplatsen från Villa Konstantin. Den förväntade, genomsnittliga körtiden från Villa Konstantin till Mykonos flygplats ligger på 0 tim 02 min. Det kan dock vara en bra idé att undersöka när det råder rusningstrafik på sträckan mellan ditt hotell och flygplatsen.

  • Har Villa Konstantin Wi-Fi tillgängligt?

    Ja, Villa Konstantin erbjuder gratis Wi-Fi för sina gäster.

  • Vilken är utcheckningstiden på Villa Konstantin?

    Utcheckning bör ske innan 11:00. Gällande incheckning på Villa Konstantin kan gästerna göra detta när som helst efter 15:00 på dagen för deras planerade ankomst.

  • Hur mycket kostar det att bo på Villa Konstantin, Mykonos?

    Vanligtvis ligger rumspriserna för Villa Konstantin på omkring 1 837 kr/natt, med de billigaste erbjudandena från 884 kr/natt. Priserna varierar beroende på många faktorer (t.ex. datum, tid på året, typ av rum etc.) så använd formuläret ovan för att se erbjudanden för din planerade vistelse.

  • Finns det tvättservice på Villa Konstantin?

    Ja, det finns tvättservice för hotellgästerna på Villa Konstantin. Det finns även strykbräda och strykjärn på boendet.

  • Vilken är den billigaste dagen att checka in på Villa Konstantin?

    Överväg att checka in på Villa Konstantin den onsdag, då nattpriset vanligtvis är som lägst (genomsnittligt nattpris på 1 022 kr).

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Villa Konstantin