Semesterboenden i Ciudad Rodrigo

Sök och jämför semesterboenden i Ciudad Rodrigo, Spanien från hundratals resesajter på HotelsCombined och spara pengar.

... och fler

Upptäck varför resenärer älskar HotelsCombined

Jämför hotellbetyg som samlats in från tusentals användaromdömen.

En sökning ger dig exakta priser på prisvärda hotell.

Anpassa dina resultat efter hotellkedja, bekvämligheter, pris och mycket mer.

Sök efter hotell så många gånger du vill - helt gratis.

Andra boenden i Ciudad Rodrigo

Hitta det perfekta semesterboendet för din vistelse i Ciudad Rodrigo. Det finns 76 hotell i Ciudad Rodrigo. Prisuppgifterna uppdaterades senast 13 mars 2026. Det genomsnittliga priset för ett hotell i Ciudad Rodrigo är .
Plaza Mayor, 17, Ciudad Rodrigo, Salamanca (provins), Spanien
0,3 km från centrum
Gratis Wifi
567 kr
Genomsnitt per natt
Huerta Las Viñas, Ciudad Rodrigo, Salamanca (provins), Spanien
1,9 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
390 kr
Genomsnitt per natt
Cardenal Pacheco, 11, Ciudad Rodrigo, Salamanca (provins), Spanien
0,2 km från centrum
Gratis Wifi
493 kr
Genomsnitt per natt
Pza Castillo, 1, Ciudad Rodrigo, Salamanca (provins), Spanien
0,4 km från centrum
Gratis Wifi
Flygbuss
827 kr
Genomsnitt per natt

Vart är det bra att bo i Ciudad Rodrigo?

Utforska olika stadsdelar och områden i Ciudad Rodrigo för att hitta den perfekta platsen för ditt boende. Kartuppgifterna uppdaterades senast 13 mars 2026.
Navigera till de områden i Ciudad Rodrigo som du planerar att besöka för att hitta semesterboenden i närheten. Du kan hitta mer information om ett visst semesterboende på kartan genom att klicka på dess namn.

Fakta om att bo i Ciudad Rodrigo

Hitta användbara tips och insikter om att övernatta i Ciudad Rodrigo för att få ut så mycket av möjligt av din upplevelse. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 13 mars 2026.
  • Hur mycket kostar ett semesterboende i Ciudad Rodrigo?

    I genomsnitt kostar ett semesterboende 850 kr per natt i Ciudad Rodrigo, men 814 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Ciudad Rodrigo låg på 590 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i augusti (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i november (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Ciudad Rodrigo