Ställen att bo på

Semesterboenden i Nyíregyháza

Sök och jämför semesterboenden i Nyíregyháza, Ungern från hundratals resesajter på HotelsCombined och spara pengar.

... och fler

Upptäck varför resenärer älskar HotelsCombined

Jämför hotellbetyg som samlats in från tusentals användaromdömen.

En sökning ger dig exakta priser på prisvärda hotell.

Anpassa dina resultat efter hotellkedja, bekvämligheter, pris och mycket mer.

Sök efter hotell så många gånger du vill - helt gratis.

Andra boenden i Nyíregyháza

Hitta det perfekta semesterboendet för din vistelse i Nyíregyháza. Det finns 173 hotell i Nyíregyháza. Prisuppgifterna uppdaterades senast 15 juni 2025. Det genomsnittliga priset för ett hotell i Nyíregyháza är .
Visa alla boenden i 173
Nyíregyháza, Ungern
0,8 km från centrum
Aircondition
1 052 kr
Genomsnitt per natt
Sóstói út 66., Nyíregyháza, Hungary
5,5 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
948 kr
Genomsnitt per natt
Nyar U. 2, Nyíregyháza, Hungary
0,5 km från centrum
Pool
Gratis Wifi
Parking
1 071 kr
Genomsnitt per natt
Dozsa Gyorgy Utca 1., Nyíregyháza, Hungary
0,1 km från centrum
Gratis Wifi
Aircondition
701 kr
Genomsnitt per natt

Vart är det bra att bo i Nyíregyháza?

Utforska olika stadsdelar och områden i Nyíregyháza för att hitta den perfekta platsen för ditt boende. Kartuppgifterna uppdaterades senast 15 juni 2025.
Navigera till de områden i Nyíregyháza som du planerar att besöka för att hitta semesterboenden i närheten. Du kan få mer information om ett visst semesterboende genom att klicka på semesterboendets namn på kartan.

Fakta om att bo i Nyíregyháza

Hitta användbara tips och insikter om att övernatta i Nyíregyháza för att få ut så mycket av möjligt av din upplevelse. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 15 juni 2025.
  • Hur mycket kostar ett semesterboende i Nyíregyháza?

    I genomsnitt kostar ett semesterboende 709 kr per natt i Nyíregyháza, men 691 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Nyíregyháza låg på 372 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i februari (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i april (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.