Ställen att bo på

Semesterboenden i Ourém

Sök och jämför semesterboenden i Ourém, Portugal från hundratals resesajter på HotelsCombined och spara pengar.

... och fler

Upptäck varför resenärer älskar HotelsCombined

Jämför hotellbetyg som samlats in från tusentals användaromdömen.

En sökning ger dig exakta priser på prisvärda hotell.

Anpassa dina resultat efter hotellkedja, bekvämligheter, pris och mycket mer.

Sök efter hotell så många gånger du vill - helt gratis.

Andra boenden i Ourém

Hitta det perfekta semesterboendet för din vistelse i Ourém. Det finns 62 hotell i Ourém. Prisuppgifterna uppdaterades senast 15 juni 2025. Det genomsnittliga priset för ett hotell i Ourém är .
Visa alla boenden i 62
Rua Francisco Marto, 50, Ourém, Santarem, Portugal
6,7 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
437 kr
Genomsnitt per natt
Estrada Nacional, 113, Ourém, Santarem, Portugal
4,3 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
Airport shuttle
1 346 kr
Genomsnitt per natt
Rua Conego Manuel North Formigao 4, Ourém, Santarem, Portugal
7,3 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
768 kr
Genomsnitt per natt
Ourém, Santarém, Portugal
222,3 km från centrum
Aircondition
2 237 kr
Genomsnitt per natt

Vart är det bra att bo i Ourém?

Utforska olika stadsdelar och områden i Ourém för att hitta den perfekta platsen för ditt boende. Kartuppgifterna uppdaterades senast 15 juni 2025.
Navigera till de områden i Ourém som du planerar att besöka för att hitta semesterboenden i närheten. Som en extra fördel kan användarna klicka på ett semesterboende som de är intresserade av för att hitta information och erbjudanden för det semesterboendet.

Fakta om att bo i Ourém

Hitta användbara tips och insikter om att övernatta i Ourém för att få ut så mycket av möjligt av din upplevelse. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 15 juni 2025.
  • Hur mycket kostar ett semesterboende i Ourém?

    I genomsnitt kostar ett semesterboende 972 kr per natt i Ourém, men 972 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Ourém låg på 601 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i maj (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i september (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Ourém