Hotel El Jisu är beläget i Camaleño med bara en kort biltur från Santo Toribio de Liebana, samt de erbjuder privat parkering på plats. De har utsikt över Picos de Europa och är försedda med flertalet faciliteter, som simbassäng, soldäck och gratis Wi-Fi.
Hotel & Spa Maria Manuela har ett rustikt, 4-stjärnigt boende i Onís. De erbjuder spa, samt utomhuspool, turkiskt ångbad och värdeskåp.
Hosteria Sierra del Oso är beläget i Potes och erbjuder sina gäster gratis trådlöst internet på allmänna platser. Här finns även värdeskåp och terrass.
Hotel & Spa María Manuela
La vega, s/n, Onís, Asturien (provins), Spain
Genomsnitt per natt
De bästa priserna hittade av HotelsCombined-användare de senaste 24 timmarna.
Du kan hitta många ställen som är värda ett besök i Picos de Europa. Cangas de Onís, Potes och Onís är mest populärt bland användare.
Parador de Cangas de Onis (8,9/10 från 528 recensioner), Hotel & Spa María Manuela (7,9/10 från 2 454 recensioner), och Pensión La Antigua (8,3/10 från 1 048 recensioner) är alla högt rankade platser att bo på i Picos de Europa.