Semesterboenden i Poros, Grekland

Sök och jämför semesterboenden i Poros, Grekland från hundratals resesajter på HotelsCombined och spara pengar.

... och fler

Upptäck varför resenärer älskar HotelsCombined

Jämför hotellbetyg som samlats in från tusentals användaromdömen.

En sökning ger dig exakta priser på prisvärda hotell.

Anpassa dina resultat efter hotellkedja, bekvämligheter, pris och mycket mer.

Sök efter hotell så många gånger du vill - helt gratis.

Reseinsikter för semesterboenden i Poros

Använd våra HotelsCombined-datadrivna tips för att hjälpa dig att hitta ditt nästa semesterboende i Poros.

Vilken är den billigaste veckodagen att boka ett semesterboende i Poros?

Den billigaste dagen att bo i Poros är onsdag (615 kr). Å andra sidan kan resenärer förvänta sig att betala mest på lördag, när det genomsnittliga priset per natt är 5 402 kr.

De billigaste semesterboendena i Poros, Joniska öarna

Dessa Poros boenden tar ut det lägsta priset per natt av dem vi har hittat. Priserna varierar vanligtvis beroende på valda datum, semesterboendets stjärnklassificering och hotellets läge.
Poros, Grekland
1,0 km från centrum
Aircondition
506 kr
Genomsnitt per natt
Poros, Grekland
0,4 km från centrum
Gratis Wifi
824 kr
Genomsnitt per natt

Andra boenden i Poros, Joniska öarna

Kefalonia, Poros, Grekland
1,4 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
576 kr
Genomsnitt per natt
2 Mesologiou Str, Poros, Grekland
1,2 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
566 kr
Genomsnitt per natt
Eptanisou 7, Poros, Grekland
0,3 km från centrum
Gratis Wifi
Parking
844 kr
Genomsnitt per natt

Vart är det bra att bo i Poros?

Använd kartan för att hitta semesterboenden i Poros eller boenden som ligger nära de sevärdheter du kommer att besöka. Om du klickar på boendets namn får du tillgång till mer information och kan boka det semesterboendet.

Fakta om att bo i Poros, Joniska öarna

  • Hur mycket kostar ett semesterboende i Poros?

    I genomsnitt kostar ett semesterboende 859 kr per natt i Poros, men 859 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Poros låg på 551 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i juni (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i maj (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.

  • Finns det några semesterboenden av typen Lägenhetshotell i Poros?

    Om du funderar på att boka ett semesterboende av typen Lägenhetshotell i Poros så har du 10 att välja mellan. Vi rekommenderar dig att ta en titt på Filoxenia Hotel & Apartments då det för närvarande är det mest populära alternativet av typen Lägenhetshotell bland våra användare.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Poros, Joniska öarna