No.23 Premium Aparthotel

Lägenhetshotell
4 stjärnor
tors 6/8
-
fre 7/8
2 gäster, 1 rum
Erbjudanden från
494 kr
/Billigaste Pris per natt
Rum
Om
Omdömen
Liknande hotell
Plats
Vanliga frågor

Bästa erbjudandena för No.23 Premium Aparthotel

Utforska de mest lockande erbjudandena tillgängliga för No.23 Premium Aparthotel och se till att du får bästa möjliga värde för din vistelse. Priserna uppdaterades senast den 30 juli 2026.
tors 6/8
-
fre 7/8
Typ av boende
Bokningslänk
Standardrum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Deluxe-rum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Dubbelrum, okänd sängtyp
Förstaklass, okänd sängtyp
Förstaklass, okänd sängtyp
Förstaklass, okänd sängtyp
Hur påverkar betalningar till oss rankningen och hur rangordnar vi resultaten?
Ta reda på mer
*Summan inkluderar uppskattade lokala skatter & avgifter som betalas vid utcheckningen.
Bästa pris-garanti

Om No.23 Premium Aparthotel

Upptäck viktig information om bekvämligheter och funktioner på No.23 Premium Aparthotel så att du vet vad du kan förvänta dig under din vistelse. Informationen om detta boende uppdaterades senast 30 juli 2026.
Rökfria No.23 Premium Aparthotel är ett lägenhetshotell med spatjänster, expressincheckning och expressutcheckning. Här ingår wi-fi i allmänna utrymmen. Gäster får även tillgång till bekvämligheter so...

Bra att veta

Incheckningstid15:00
Utcheckningstid10:00
Betalning & avbokningRegler varierar beroende på rumstyp och leverantör.
Telefonnummer till receptionen+48 795 510 262

Förmåner och bekvämligheter på No.23 Premium Aparthotel

En omfattande lista över faciliteter på plats, i byggnaden och på rummet som du kommer att hitta på No.23 Premium Aparthotel
  • Rumservice
  • Kabel- eller satellit-TV
  • Flygbuss
  • Internet
  • Tvättstuga
  • Hårfön
  • Reception dygnet runt
  • Kassaskåp
  • Luftkonditionering
  • Hiss

Grundläggande bekvämligheter

  • Värme
  • Internet
  • Brandsläckare
  • Luftkonditionering

Tvättstuga

  • Strykjärn och strykbräda
  • Tvättstuga

Restauranger

  • Vattenkokare
  • Minibar

Tjänster och bekvämligheter

  • Rumservice
  • Reception dygnet runt

Parkering och transport

  • Flygbuss

Media och underhållning

  • Kabel- eller satellit-TV

Tillgänglighet och lämplighet

  • Hiss

Badrum

  • Hårfön

Allmänt

  • Förvaring

Hälsa och säkerhet

  • Kassaskåp

Recensioner av No.23 Premium Aparthotel

Läs förstahandsrecensioner och omdömen från gäster som har bott på No.23 Premium Aparthotel för att få insikt i deras erfarenheter. Resenärer har hittills lämnat 297 recensioner av No.23 Premium Aparthotel. Uppgifterna uppdaterades senast 30 juli 2026.
8,9
Utomordentligt
297 verifierade omdömen
Fantastiskt
184
Utomordentligt
49
Bra
43
Okej
9
Till belåtenhet
9
Mediokert
2
Dåligt
1
Sortera efter:Senaste

Filter

Alla filter

Filter

Betyg
Typ av resenär
Årstid

Leverantörsomdömen

Hotell som påminner om No.23 Premium Aparthotel

Upptäck andra boenden i Kraków som erbjuder en liknande upplevelse och atmosfär som No.23 Premium Aparthotel. Totalt finns det 6 592 hotell för resenärer i Kraków. Prisuppgifterna uppdaterades senast 30 juli 2026.

Utforska Gamla Stan, Kraków

No.23 Premium Aparthotel ligger vid Józefa Piłsudskiego, 23 i Gamla Stan-området kring Kraków. Uppgifter om populära sevärdheter uppdaterades senast den 30 juli 2026.
Här ligger No.23 Premium Aparthotel: Józefa Piłsudskiego, 23

Mest populära landmärken

  • Prussian Homage320 m
  • Muzeum Narodowe w Krakowie358 m
  • Uniwersytet Jagielloński0.4 km
  • Cloth Hall0.7 km
  • Muzeum Historyczne Miasta Krakowa0.7 km
  • Main Market Square0.7 km
  • Krakow Old Town0.7 km
  • Kościół Mariacki0.8 km
  • Królewska Katedra na Wawelu0.8 km
  • Wawel0.8 km
  • Pomnik Smoka Wawelskiego0.9 km
  • Krakow City Centre0.9 km
  • Hur långt är det mellan No.23 Premium Aparthotel och Holy Trinity Church?

    No.23 Premium Aparthotel är ett bra ställe att bo på om du vill besöka Holy Trinity Church: Det ligger bara 0,8 km bort.

  • Ligger No.23 Premium Aparthotel i närheten av Muzeum Inżynierii Miejskiej?

    Muzeum Inżynierii Miejskiej är också en populär plats att besöka under en vistelse i Kraków. Platsen ligger 1,7 km från No.23 Premium Aparthotel.

Vanliga frågor när du bokar med No.23 Premium Aparthotel

Hitta svar på vanliga frågor om bokningar, bekvämligheter, policyer och mer när du bokar en vistelse på No.23 Premium Aparthotel. De vanliga frågorna och svaren uppdaterades senast 30 juli 2026.

  • Hur nära ligger No.23 Premium Aparthotel den närmsta flygplatsen, Kraków-Balice flygplats?

    Med ett avstånd på endast 16 km ligger den förväntade körtiden från den närmsta flygplatsen, Kraków-Balice flygplats, till No.23 Premium Aparthotel på 0 tim 12 min. Den beräknade körtiden beror på hur mycket trafik det är i de omkringliggande områdena. Särskilt i stadsområden.

  • Vilket är det bästa sättet för gäster att ta sig från Kraków-Balice flygplats till No.23 Premium Aparthotel?

    Appar för samåkning och taxis är fortfarande en vanlig lösning för gäster på No.23 Premium Aparthotel. Detta är ofta den mest kostnadseffektiva transportmetoden under ett besök i Kraków.

  • Hur nära ligger No.23 Premium Aparthotel stadskärnan i Kraków?

    No.23 Premium Aparthotel ligger endast 0,3 km bort från Nowy Swiat, Kraków. Från No.23 Premium Aparthotel kan du enkelt ta dig till andra populära sevärdheter som Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  • Vad är telefonnumret till No.23 Premium Aparthotel?

    Det bästa sättet att kontakta No.23 Premium Aparthotel är genom att ringa +48 795 510 262.

  • Vilken är utcheckningstiden på No.23 Premium Aparthotel?

    Utcheckningstiden på No.23 Premium Aparthotel är 10:00. Sen utcheckning kan finnas arrangeras, men måste avtalas med hotellet.

  • Hur mycket kostar det att bo på No.23 Premium Aparthotel, Kraków?

    Ett bra erbjudande på No.23 Premium Aparthotel ligger just nu mellan 431 kr och 832 kr per natt. Priserna ändras baserat på datum och typ av rum, så ange dina preferenser i formuläret ovan för att se de bästa erbjudanden som finns tillgängliga just nu.

  • Finns det tvättservice på No.23 Premium Aparthotel?

    Det finns tvättservice på No.23 Premium Aparthotel som kan användas av gästerna. Det finns även strykjärn (och strykbrädor) på detta boende.

  • Vilken månad är billigast för att bo på No.23 Premium Aparthotel?

    För bästa chans att spara pengar på din No.23 Premium Aparthotel-bokning, överväg att bo i oktober, när priserna vanligtvis är som lägst (785 kr).

  • I vilket område av Kraków är No.23 Premium Aparthotel beläget?

    No.23 Premium Aparthotel är belägen inom Gamla Stan-området i Kraków. Använd kartan på den här sidan för att förstå var No.23 Premium Aparthotel ligger i förhållande till resten av Kraków.

  • Hur långt är det mellan No.23 Premium Aparthotel och Holy Trinity Church?

    No.23 Premium Aparthotel är ett bra ställe att bo på om du vill besöka Holy Trinity Church: Det ligger bara 0,8 km bort.

  • Ligger No.23 Premium Aparthotel i närheten av Muzeum Inżynierii Miejskiej?

    Muzeum Inżynierii Miejskiej är också en populär plats att besöka under en vistelse i Kraków. Platsen ligger 1,7 km från No.23 Premium Aparthotel.

Visa fler vanliga frågor

Miljontals omdömen

Riktiga betyg och omdömen från miljontals gäster som du. Boka ditt perfekta boende tryggt och säkert!

De bästa hotellerbjudandena

HotelsCombined söker igenom över 3 miljoner hotell och boenden och sammanställer dem på ett och samma ställe, så att du kan jämföra och hitta det perfekta boendet.

Gratis avbokning

Planer ändras – vi förstår det. Därför kan du söka efter och boka hotell och boende på HotelsCombined från leverantörer som erbjuder gratis avbokning.

Hitta bättre resultat för din vistelse i No.23 Premium Aparthotel