Semesterboenden i Santa Margherita di Pula

Sök och jämför semesterboenden i Santa Margherita di Pula, Italien från hundratals resesajter på HotelsCombined och spara pengar.

... och fler

Upptäck varför resenärer älskar HotelsCombined

Jämför hotellbetyg som samlats in från tusentals användaromdömen.

En sökning ger dig exakta priser på prisvärda hotell.

Anpassa dina resultat efter hotellkedja, bekvämligheter, pris och mycket mer.

Sök efter hotell så många gånger du vill - helt gratis.

Reseinsikter för semesterboenden i Santa Margherita di Pula

Använd våra HotelsCombined-datadrivna tips för att hjälpa dig att hitta ditt nästa semesterboende i Santa Margherita di Pula.

Vilken är den billigaste veckodagen att boka ett semesterboende i Santa Margherita di Pula?

Den billigaste dagen att bo i Santa Margherita di Pula är söndag (1 503 kr). Å andra sidan kan resenärer förvänta sig att betala mest på fredag, när det genomsnittliga priset per natt är 62 400 kr.

Andra boenden i Santa Margherita di Pula

Santa Margherita di Pula, Sardinien, Italien
1,8 km från centrum
Aircondition
1 755 kr
Genomsnitt per natt
Santa Margherita di Pula, Sardinien, Italien
1,9 km från centrum
Aircondition
12 206 kr
Genomsnitt per natt
SS 195 Km 39.600, Santa Margherita di Pula, Sardinien, Italien
0,7 km från centrum
4 818 kr
Genomsnitt per natt
Forte Village Resort, S.S.195 Km 39.600, Santa Margherita di Pula, Sardinien, Italien
0,6 km från centrum
7 825 kr
Genomsnitt per natt
Forte Village Resort, S.S.195 Km 39.6, Santa Margherita di Pula, Sardinien, Italien
0,6 km från centrum
Parking
12 804 kr
Genomsnitt per natt

Vart är det bra att bo i Santa Margherita di Pula?

Scrolla och zooma in på de områden i Santa Margherita di Pula som du planerar att besöka för att hitta närliggande boenden. Du kan hitta mer information om ett visst semesterboende på kartan genom att klicka på dess namn.

Fakta om att bo i Santa Margherita di Pula

  • Hur mycket kostar ett semesterboende i Santa Margherita di Pula?

    I genomsnitt kostar ett semesterboende 6 053 kr per natt i Santa Margherita di Pula, men 5 981 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Santa Margherita di Pula låg på 699 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i augusti (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i april (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.

  • Finns det några semesterboenden av typen Resort i Santa Margherita di Pula?

    Om du funderar på att boka ett semesterboende av typen Resort i Santa Margherita di Pula så har du 4 att välja mellan. Vi rekommenderar dig att ta en titt på Forte Village Resort - Bouganville då det för närvarande är det mest populära alternativet av typen Resort bland våra användare.

Hitta bättre resultat för din vistelse i Santa Margherita di Pula