Billigaste månad: | april |
---|---|
Dyraste månad: | maj |
Genomsnittspris i Thessaloníki: | 5 852 kr/natt |
Billigaste priset som hittats: | 101 kr/natt |
Billigaste dag: | torsdag |
Dyraste dag: | måndag |
Med sitt centrala läge har Jolene enkel tillgång till Thessaloníki s uppskattade shoppingområden och attraktioner. Gäster har även tillgång till kostnadsfritt WiFi överallt på anläggningen under vistelsen.
I genomsnitt kostar ett semesterboende 580 kr per natt i Thessaloníki, men 483 kr per natt eller mindre kan ses som ett bra erbjudande. Det bästa priset för semesterboende som våra användare nyligen hittat i Thessaloníki låg på 109 kr per natt. Om du kan, försök då att undvika att boka ditt boende i juli (då detta är den dyraste månaden). Om du bokar i april (den billigaste månaden) finns det chans att du kan spara pengar.
Om du funderar på att boka ett semesterboende av typen Gästgiveri i Thessaloníki så har du 18 att välja mellan. Vi rekommenderar dig att ta en titt på Urban Donkey då det för närvarande är det mest populära alternativet av typen Gästgiveri bland våra användare.